Размер шрифта
A- A+
Межбуквенное растояние
Цвет сайта
A A A A
Изоображения
Дополнительно

Разделы сайта

Главная

Экзамены

Графік кансультацый

для выпускнікоў ІІ ступені

агульнай сярэдняй адукацыі

ў 2020/2021 навучальным годзе

  

Прадмет

Дата правядзення кансультацыі

Час правядзення

Хто праводзіць кансультацыю

Беларуская мова

28.05

31.05

 

13.00

10-00

 

Капункіна Т.М.

Капункіна Т.М.

 

Матэматыка

02.06

03.06

 

11-30

10-00

 

Саннікава В.А.

Саннікава В.А.

Руская мова

04.06

07.06

13-30

09-00

Анішчанка Г.М

Анішчанка Г.М

 

 

Расклад выпускных экзаменаў

      Дата

Пачатак экзамена

            Прадмет

Форма правядзення экзамена

 

Кабінет

2 чэрвеня

 

9-00

       Беларуская мова

            у пісьмовай форме (дыктант)

фізікі

4 чэрвеня

9-00

        Матэматыка

               кантрольная работа

фізікі

8 чэрвеня

9-00

         Руская мова

               у пісьмовай форме (дыктант)

фізікі

 

 

Састаў экзаменацыйнай камісіі

для прыёму выпускных экзаменаў па завяршэнні навучання і выхавання

на ІІ ступені агульнай сярэдняй адукацыі

ў 2020-2021 навучальным годзе

 

Дата

Клас

Вучэбны прадмет

Састаў экзаменацыйнай камісіі

Пасада

Спецыяльнасць

Катэгорыя

 

Прозвішча, імя, імя па бацьку

2 чэрвеня

9

беларуская мова

старшыня

Лапыка Н.А.

намеснік дырэктара

гісторыя

першая

члены камісіі

Капункіна Т.М.

настаўнік

беларуская мова і літаратура

першая

Быкава   В.А.

настаўнік

беларуская мова і літаратура

першая

4 чэрвеня

9

матэматыка

 

старшыня

Лапыка Н.А.

намеснік дырэктара

гісторыя

першая

члены камісіі

Саннікава В.А.

настаўнік

матэматыка

першая

Глушанкова Л.Л.

намеснік дырэктара

матэматыка

першая

8

чэрвеня

9

руская мова

старшыня

Лапыка Н.А.

намеснік дырэктара

гісторыя

першая

члены камісіі

Анішчанка Г.М.

настаўнік

руская мова і літаратура

першая

Быкава   В.А.

настаўнік

руская мова і літаратура, беларуская мова і літаратура

першая

 

 

 

 

 Графік кансультацый

для выпускнікоў ІІІ ступені

агульнай сярэдняй адукацыі

ў 2020/2021 навучальным годзе

  

Прадмет

Дата правядзення кансультацыі

Час правядзення

Хто праводзіць кансультацыю

Беларуская мова

28.05

31.05

12-00

9-00

Капункіна Т.М.

Капункіна Т.М.

Гісторыя Беларусі

01.06

02.06

 

13-30

10.00

 

Нікалаенка К.Ул.

Нікалаенка К.Ул.

Замежная мова

03.06

 

04.06

13-00

 

10-00

Севашка М.М.

Пятрэнка-Бацэкіна С.В.

Севашка М.М.

Пятрэнка-Бацэкіна С.В.

 

Матэматыка

05.06

 

13-30

 

Саннікава В.А.

Расклад выпускных экзаменаў

Дата

Пачатак экзамена

Прадмет

Форма правядзення экзамена

 

Кабінет

1 чэрвеня

9-00

Беларуская мова

у пісьмовай форме (пераказ)

фізікі

3 чэрвеня

9-00

Гісторыя Беларусі

у вуснай форме

фізікі

5 чэрвеня

9-00

Нямецкая мова

 

у вуснай форме

 

 

нямецкай мовы

12-00

Англійская мова

7 чэрвеня

9-00

Матэматыка

у пісьмовай форме

(кантрольная работа)

фізікі

 

 

Састаў экзаменацыйнай камісіі

для прыему выпускных экзаменаў па завяршэнні навучання і выхавання

на ІІІ ступені агульнай сярэдняй адукацыі

ў 2020-2021 навучальным годзе

 

Дата

Клас

Вучэбны прадмет

Састаў экзаменацыйнай камісіі

Пасада

Спецыяльнасць

Катэгорыя

 

Прозвішча, імя, імя па бацьку

1 чэрвеня

 

 

11

беларуская мова

старшыня

Кускоў А.А.

дырэктар

фізічная культура

вышэйшая

члены камісіі

Быкава В.А.

настаўнік

беларуская мова і літаратура

першая

Капункіна Т.М

настаўнік

беларуская мова і літаратура

першая

Зайцава Ю. С.

настаўнік

беларуская мова і літаратура

без катэгорыі

3

чэрвеня

11

гісторыя Беларусі

старшыня

Кускоў А.А.

дырэктар

фізічная культура

вышэйшая

 

члены камісіі

Нікалаенка К.Ул

настаўнік

гісторыя

першая

 

Лапыка Н.А..

намеснік дырэктара

гісторыя

першая

 

Кундалева В.П.

настаўнік

гісторыя

без катэгорыі

5 чэрвеня

11

нямецкая мова

 

старшыня

Кускоў А.М.

дырэктар

фізічная культура

вышэйшая

 

Севашка М.М

настаўнік

нямецкая мова

другая

 

Пятрэнка-Бацэкіна С.В.

настаўнік

нямецкая мова

першая

 

Лапарэнка С.Ул..

настаўнік

нямецкая мова

вышэйшая

5

чэрвеня

11

англійская мова

старшыня

Кускоў А.А.

дырэктар

фізічная культура

вышэйшая

члены камісіі

Севашка М.М.

настаўнік

англійская мова

другая

Пятрэнка-Бацэкіна С.В.

настаўнік

англійская мова

першая

Жарыкава І. Г.

настаўнік

англійская мова

першая

7   чэрвеня

11

матэматыка

старшыня

Кускоў А.А.

дырэктар

фізічная культура

вышэйшая

члены камісіі

Глушанкова Л.Л.

намеснік дырэктара

матэматыка

першая

 

Саннікава В.А.

настаўнік

матэматыка

другая

 

Бакулева Н.Л.

настаўнік

матэматыка

першая